Log in Register

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Na Ozari je vedno več mladih - vpis 2015

  • Posted on:  Monday, 21 September 2015 00:00
  • Written by  Manca Rozman

V sredo, 16. 9. 2015, je na Ozari potekal vpis novih članov v začetno plesno skupino. Odziv je bil več kot odličen. Priključilo se nam je 20 novih plesalcev. Ker je prva vaja potekala skupaj s starimi člani začetne skupine, nas je bilo tako veliko, da smo komaj lahko vsi plesali. Zato sva se mentorja odločila, da bomo naredili dve skupini. Starejša skupina, ki pleše že dve leti ter ima 21 članov, bo imela vaje ob ponedeljkih in sredah ob 19.15,  nova začetna skupina pa ob 18.00. V začetni skupini smo že začeli z učenjem osnov, kot so valček, polka in pa tudi z nekaterimi lažjimi ljudskimi plesi, kot so zibenšrit, krajcpolka, rašpla ... Plan je zelo raznolik, saj nas poleg vsakotedenskih vaj v novembru čaka tudi intenzivni vikend skupaj z mladinsko in vodilno skupino, kjer bomo plesali, peli, vriskali, se učili pletenja kit in se družili.


Vsak od nas »starih Ozarčanov« ve, kako pomembna je vključitev k Ozarini družini, saj ti spremeni življenje, da prijatelje, obogati vsakdan in polepša tiste večerne urice. preživete na primskovškem odru. Zato upamo, da bo tudi letošnja nova generacija začutila to energijo, ki utripa med nami, ter jo sčasoma prenašala naprej na druge generacije. In kot pravi rek: »Na mladih svet stoji.,« pri Ozari tudi velja. Saj dokler bomo imeli mladino in ljudi, ki bodo delali z njimi, nas ne more skrbeti za prihodnost naše skupine.