Log in Register

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Gostili smo svetega Martina in še 200 ostalih gostov

  • Posted on:  Wednesday, 27 November 2013 00:00
  • Written by  Anja Draksler

Sveti Martin je v naših krajih gotovo eden najbolj priljubljenih svetnikov, saj se za njegov god mošt spremeni v vino. Letos se je spet oglasil tudi pri nas na Primskovem, kjer je opravil krst mladega vina, ki je v soboto, 9. novembra, cel večer razveseljevalo naše goste na že tradicionalnem Martinovanju z Ozarčani. Letos smo se zavrteli ob glasbi Fantov z vasi, ki so poskrbeli za odlično zabavo, po kateri so naši pridni trezni šoferji razvozili obiskovalce domov po Kranju in okolici. Goste je pričakal tudi bogat srečelov, najbolj pa smo razveselili štiri goste, ki so domov odnesli glavne nagrade: vikend v apartmaju v Bohinjski Češnjici, kosilo za dva po izbiri v gostilni Lakner, ozimnico in dve vstopnici za naš spomladanski letni koncert.Spet smo dokazali, da smo prava, zanesljiva ekipa, saj je vse teklo kot po grlu, oprostite, po maslu – vključno s pospravljanjem do belega dne.