Log in Register

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Vpis novih članov AFS Ozara 2013

  • Posted on:  Thursday, 05 September 2013 00:00
  • Written by  Anja Draksler

Vsak član AFS Ozara ima svojo zgodbo. Nekateri so se nam pridružili, ker so si želeli plesati, pa niso znali, drugi so znali plesati, pa so pogrešali družbo, ki bi plesala z njimi, večino so povabili prijatelji, ki so že plesali, kakšen je prišel kar sam od sebe. So taki, ki so jih k nam poslali starši in taki, ki so preprosto želeli poskusiti nekaj novega. Najdejo se navdušenci nad ljudskim izročilom, dekleta, ki si želijo obleči dolge obleke ljudskih kostumov, fantje, ki bi se radi na veselicah postavili s plesom in vriskanjem. Ene pripelje igranje inštrumentov, druge petje in ples, ene zamikajo eksotične turneje, druge pohajkovanje po domovini ... Vsakega v skupino pripelje drugačna pot. Te mika stopiti nanjo in zaplesati z nami?